Dům Madamme

Nabízíme Vám moderně zrekonstruovaný domek pro 8 osob s bazénem, 150 m od moře. Dům se nachází v lokalitě Los Frutales v klidné ulici a zároveň kousek od centra. V blízkosti domu najdete několik restaurací, barů a malý supermarket.

Dům má rozlohu 126 m2 a je plně vybavený, včetně 3 klimatizačních jednotek, které vás v létě ochladí a v zimě zahřejí. V přízemí se nachází prostorná venkovní terasa k posezení a ugrilování nějakých dobrot. Z terasy vcházíme rovnou do obývacího pokoje spojeného s kuchyní. V obývacím pokoji se nachází  55″ LED TV a rozkládací sedačka s plochou lůžka 295 x 124 cm. Kuchyň je vybavena troubou, indukční deskou, lednicí s mrazákem, pračkou, sušičkou, varnou konvicí a dalším kuchyňským příslušenstvím. V přízemí se také nachází toaleta. Z kuchyně je vchod do jednoho dvoulůžkového pokoje, který má i svůj vlastní vchod přímo z venkovní terasy. V prvním patře se nachází dva krásné dvoulůžkové pokoje s vlastními balkóny. Z jednoho balkónu je výhled na moře. Ve stejném patře se nachází i koupelna s vanou. Ve třetím patře se nachází rozlehlá solární terasa, kam celý den svítí sluníčko.

Vedlejší uličkou od domu se po pár krocích dostanete k bazénu, který je rozdělen na dvě části. První část je hlubší pro dospělé, druhá mělká pro děti.

Dům má samostatný vchod s oplocenou zdí, tudíž je zabezpečený protikoronavirovým opatřením. Po každé skupině se dům uklízí a dezinfikuje včetně dezinfekce ložního povlečení.

Tento dům si prostě zamilujete stejně tak, jako Španělskou Torrevieju a její pláže.